A great day for freedom

15. september 2011 at 15:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3
Zdravím ♥
Jaké to je změnit svůj celý život od základů?! Je to těžké, ale ne nemožné. Ach ano, tohle už mě potkalo několikrát, ale teď , po prázdninách přišla opět malá změna. Žádné vstávání v 9 hodin ráno, chození spát ve čtyři. Je to jiné.
Nicméně.... Každý můj den probíhá v podstatě stejně, proto tady nejsou tak často články. Není o čem psát. Vstanu v 5:40, jdu do školy, po třetí přijdu ze školy, učím se a jde se spát. Když do toho připočtu dlouhé hodiny strávené nad poslechem hudby, je den v čudu - tedy až na tento týden. Je prostě jiný.
V Úterý jsme byli se školou v divadle. Já si dala o hodinu dřív sraz s Martinkou; Byly jsme v Mc Donaldu, kde byly pusto, prázdno; pak jsme si prošly parfumerie a nakonec jsme došly do divadla. Že by mě ta hra nějak nadchla se říct nedá. Navíc, když nikdo nepochopí konec a myslí si, že je další přestávka. Kdo to kdy viděl, aby na koneci představení nestáhli oponu?! Poté jsme se rozhodly s holkama, že zajdeme nakupovat. K mému údivu se mi nic nelíbilo. Takže jsem skončila akorát s krémem. Ten den byl strašně fajn, kdyby s Kate neudělalo špatně a někteří se tam nezachovali jako naprosté hovada. Vidí, že tam málem omdlela a on se ještě zeptá, proč jí jdeme kupovat pití! No střelila bych mu...Ubohost.
Pro veelkou změnu bylo včera a dnes špatně mě. Ano, to máte tak, když sníte malý kousek bábovky a je vám 3 hodiny špatně od žaludku. Když to přejde, čeká vás oběd (nevím, jestli se tomu tak dá říkat). Člověk si vezme ani ne 1/5 a zase tři hodiny ukrutného bolení břicha. A ke všemu řlověka začne bolet v krku! Skvěle! Bravo!
To celé tady nebylo vůbec důležité, protože dnes je 15.9.2011 a je mi velmi nepříjemné to tady psát, ale je to tak. Dnes je 3. výročí od smrti hudebníka, skladatele, věčně usměvavého člověka - a to Ricka Wrighta z Pink Floyd. Já za sebe dnes určitě zapálím svíčku. R.I.P. :_(
Jen tak mimochodem - je taky 36. výročí od vydání alba Wish you were here!
Mějte se ♥
Ano, podzim se blíží velikou rychlostí. První stromy začínají měnit barvu, lístí padá a je zima. Miluju podzim (kromě doby, kdy mě vždy přepadne chřipka). Nemůžu se dočkat, až vyrazím fotit! ♥♥
©we♥it.com
 


Comments

1 Mrs. Luce Hetherton | Email | Web | 18. september 2011 at 2:27 | React

Budu se těšit na tvé fotky. :)
Popravdě mně přijdou teď všechny dny stejné, jak chodím do školy. Taky vstanu, jdu do školy, okolo čtvrtý, nebo pátý se vrátím ze školy, udělám úkoly, případně se učím, hodím jeden nezajímavý článek na blog a pak jdu spát.
Jinak jak jsi mluvila o tom, že se ti udělalo špatně, tak mě taky, zrovna v pátek, jsem myslela, že to ve škole nepřežiju a řeknu učitelce, ať zavolá domů, nakonec jsem to ale nějak dala, to je to hlavní :)
Na podzim se docela těším, teda podzim moc nemusím, ale vím, že to už je pak jen kousek od zimy a tu mám ráda :))) Ten sníh, ach, nemůžu se dočkat, až si zase postavím na zahradě sněhuláka, minule jsem ho pojmenovala "James" =D

btw. Ještě dodatečně R.I.P pro Ricka Wrighta

2 Mrs. Luce Hetherton | Email | Web | 18. september 2011 at 11:30 | React

Právě, nesnáším, když taková malá miminka musí trpět, je to hrozně srdceryvný :( Ale už je v pořádku, tak snad už se mu to opakovat nebude.
Tvůj táta maluje? :) Tak to je dobrej. Ále - určitě jsi taky nějaký umělecký geny zdědila, mrkni se ku příkladu na své povídky a na ty pochvaly, myslíš si, že tam jsou jen tak? Skvěle píšeš, takže umělec přece jen trochu budeš :) U nás se zase ob generaci dědí vztah k malování a k hudbě. Pradědeček byl do hudby přímo zažranej, děda-jeho syn, tak ten byl spíš do malování, můj táta je zase do tý hudby a já jsem do toho malování spíš i když bych se na něco taky chtěla naučit hrát :) Ku příkladu na tu kytaru, u který mám prasklý struny, tatínek mi slibuje že mi ty struny koupí a čekám už půl roku =D Ale vlastně já mám trochu bonus navíc - fušuju i do psaní a to nikdo neví po kom to mám protože to nikoho nikdy nebavilo =D

3 Mrs. Luce Hetherton | Email | Web | 18. september 2011 at 18:52 | React

On roztomilý je, ale já nikoli =D Každopádně děkujeme a gratulaci vyřídím ;)
Tak neboj - třeba se to u tebe projeví nějaký ty další talenty později :))) Uvidíš :) Tak jinak tvého tátu teda obdivuji. Já maluju, ale není to nic moc, ale spíš radši kreslím normálně tužkou, nebo úhlem, s barvama to ještě moc na plátně neumím =D To jsem vždycky obdivovala dědu, jak to umí =D Vážně mi to hlava nebrala =DD
Někdy se ti fotka povede? Co to povídáš, vždyť máš povedený všechny, co tak někdy koukám :))) A povídky jsou bombastický, ale s lidma prostě nic neuděláš, teď je na blogu už jen pár lidí, co si rádi něco přečtou. Ale já tvé povídky čtu moc ráda, to přece víš :)))

4 Mrs. Luce Hetherton | Email | Web | 18. september 2011 at 19:22 | React

Nemusíš děkovat :*
Já jsem holt prostě moc sebekritická no, já řeknu, že vypadám normálně jen na pár fotkách =D Ale děkuji ti :)
btw. Ale jooo, třeba to chce jen čas, ale projeví se to :) Náhodou tvé fotky jsou úžasné, mě se moc líbí :))) A taky to chce čas, než se třeba ještě v tom focení rozvineš, tak tvůj táta by neměl plašit a říkat o tom, že k tomu nemáš cit, přitom podle mě máš :)

5 Mrs. Luce Hetherton | Email | Web | 18. september 2011 at 22:26 | React

Tohle znám, taky se u nás kolikrát dočkám pochvaly jednou za "x" let. Takže jsem si zvykla, že mě nikdo nechválí. Někdy jsem s věcmi spokojená, ale většinou holt ne no, na tom jsme podobně.
Ale to by tvůj táta zase neměl. Kdyby sis našla práci ,která by tě bavila a byla by dobře placená a tak všechno, tak by ti to měl přát, abys to tak daleko třeba dotáhla. Umím si tě představit jako fotografku a i designérku, určitě by ti to šlo, byla bys skvělá :) A ještě něco k tomu chválení - doma tě možná nikdo nechválí, ale já tě budu chválit vždycky, páč k tomu mám pádné důvody :P =D
btw. Jo, taky bych chtěla foťák, k narozeninám, máma říkala, že možná ano. Stačil by mi i nějaký obyčejný, hlavně že bych nějaký měla :) Každopádně nějaký kvalitní foťák bych chtěla časem taky.

6 Lilith | Web | 19. september 2011 at 17:59 | React

Já se už asi 2 týdny chystám jít fotit, ale buď zapomenu foťák či se vybije nebo začne pršet :D Hold to neni jednoduché XD A už se těším až nafotíš a dáš to sem ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.