September 2011

Why does anyone do anything?

25. september 2011 at 9:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Přeji pěknou Neděli a zároveň se s vámi chci podělit o zážitky z koncertu.
Musím říct, že to bylo skvělé. Opravdu. Sice měla jsem pár výhrad, ale ty jsou odpuštěny ;) Všechny moje nejoblíbenější písně od PF zazněly skoro ve dvouhodinovém koncertu v podání rockového bandu, skupiny Q Vox a symfonického orchestru. Obzvláště se jim podařila píseň "Money". Nádhera.
Včera jsem měla také nabitý den. Tento víkend probíhají Dny NATO, tak jsme se šli podívat. Chvílemi jsem si připadala jak na Woodstocku. Byla tam hlava na hlavě, hodně metalistů, z čehož jsem měla samozřejmě radost ;)
Ach ano, to je tak, když se člověk nemůže dočkat koncertu.

Four Seasons

23. september 2011 at 15:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3
Zdravím ♥
Omrzeli vás už písně jako "Smells like teen spirit" od Nirvany, či "November rain" od Guns N' Roses? Vím, že je skoro nemožné, aby tyto skladby omrzely, ale je tady někdo jménem David Garrett.
Jednatřicetiletý houslista původem z Německa udělal tyto písně k obrazu svému. Upravil taky skladby legendárních Aerosmith, slavného Vivaldiho a jeho "Four seasons", "Smooth criminal" od Michaela Jacksona nebo také najdeme Beethovenou "The 5th symphony".
Musím se přiznat, že se mi vážně dost líbí. Klasická hudba ni nevadí, poslechnu si ji, ale tohle má prostě "grády". Doporučuji si poslechnout, stojí to vážně zato!
První ukázka je již zmiňované Vivaldiho - Four seasons - winter
Schválně, poznáte to? Krásná rocková balada, skupiny, která měla 4 členy. Napovím, že Brian May je kytarista této skupiny ;)
©youtube.com
P.S. Dneska už mě tady moc nečekejte, večer razíme na koncert ;)

Love it...

19. september 2011 at 19:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím! ♥
Můžu konečně říct, že tohle je moje nejmilovanější období. Miluji podzim!! Opravdu se nemůžu dočkat, až někdy začátkem Října vyrazím fotit! Snad už budu zdravá. Celý víkend jsem proležela, sledovala filmy jako The nightmare before Christmas;Sweeney Todd či Občanský průkaz. Výborné filmy ♥
Dnes do školy k nám přijeli zahraniční studenti z každého koutu Světa. Bohuže žádný Angličan tam není :/ Zítra máme první přednášku, tak jsem zvědavá co se dozvím, ale pokud bude ve Španělštině, tak z toho budu mít kulový.
Musím taky uznat, že Pondělní večery jsou nejlepší. Večer strávený při plápolajících svíčkách, teplé peřince, čajíčku a Četnických humoreskách je prostě nejlepší. ♥
©we♥it.com

A great day for freedom

15. september 2011 at 15:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3
Zdravím ♥
Jaké to je změnit svůj celý život od základů?! Je to těžké, ale ne nemožné. Ach ano, tohle už mě potkalo několikrát, ale teď , po prázdninách přišla opět malá změna. Žádné vstávání v 9 hodin ráno, chození spát ve čtyři. Je to jiné.
Nicméně.... Každý můj den probíhá v podstatě stejně, proto tady nejsou tak často články. Není o čem psát. Vstanu v 5:40, jdu do školy, po třetí přijdu ze školy, učím se a jde se spát. Když do toho připočtu dlouhé hodiny strávené nad poslechem hudby, je den v čudu - tedy až na tento týden. Je prostě jiný.
V Úterý jsme byli se školou v divadle. Já si dala o hodinu dřív sraz s Martinkou; Byly jsme v Mc Donaldu, kde byly pusto, prázdno; pak jsme si prošly parfumerie a nakonec jsme došly do divadla. Že by mě ta hra nějak nadchla se říct nedá. Navíc, když nikdo nepochopí konec a myslí si, že je další přestávka. Kdo to kdy viděl, aby na koneci představení nestáhli oponu?! Poté jsme se rozhodly s holkama, že zajdeme nakupovat. K mému údivu se mi nic nelíbilo. Takže jsem skončila akorát s krémem. Ten den byl strašně fajn, kdyby s Kate neudělalo špatně a někteří se tam nezachovali jako naprosté hovada. Vidí, že tam málem omdlela a on se ještě zeptá, proč jí jdeme kupovat pití! No střelila bych mu...Ubohost.
Pro veelkou změnu bylo včera a dnes špatně mě. Ano, to máte tak, když sníte malý kousek bábovky a je vám 3 hodiny špatně od žaludku. Když to přejde, čeká vás oběd (nevím, jestli se tomu tak dá říkat). Člověk si vezme ani ne 1/5 a zase tři hodiny ukrutného bolení břicha. A ke všemu řlověka začne bolet v krku! Skvěle! Bravo!
To celé tady nebylo vůbec důležité, protože dnes je 15.9.2011 a je mi velmi nepříjemné to tady psát, ale je to tak. Dnes je 3. výročí od smrti hudebníka, skladatele, věčně usměvavého člověka - a to Ricka Wrighta z Pink Floyd. Já za sebe dnes určitě zapálím svíčku. R.I.P. :_(
Jen tak mimochodem - je taky 36. výročí od vydání alba Wish you were here!
Mějte se ♥
Ano, podzim se blíží velikou rychlostí. První stromy začínají měnit barvu, lístí padá a je zima. Miluju podzim (kromě doby, kdy mě vždy přepadne chřipka). Nemůžu se dočkat, až vyrazím fotit! ♥♥
©we♥it.com

'Cause you're really only after '74-'75.

9. september 2011 at 19:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Konečně Pátek! Můžu říct, že jsem dost unavená, protože ranní vstávání v 5:40 je vážně náročné. Takže vždycky lehnu a spím. Navíc o víkendu mám opravdu co dělat, potřebuju napsat seminárku do Geografie, pak přečíst Revizora, kterého jsem před chvílí otevřela. A co vy? Už píšete nějaké testy?
Dneska ve škole to bylo pohodové. Měli jsme psát z češtiny, ale profesorka to blbě okopírovala, tak jsme nepsali. Fakt se naučit literaturu za celý prvák bylo dost hnusný. Budu se to muset ještě doučit. Grrr, jak mě to nebaví.
Nejlepší na dnešním dni byla ovšem výtvarka. Máme ji poslední rok a tak jsme dělali šerpy pro prváky. Ty jsme měli hotové za deset minut, tak mě a Bětušku napadlo, že si uděláme vlastní šerpy. Retro. Jelikož obě bychom chtěly žít v době '60; '70 let, tak jsme si tam napsaly "Druhák '74." Holky mi tam ještě něco napsaly, jsem za ně fakt ráda ♥ Zlatíčka to jsou. Jsme tak uvažovaly, že bychom si mohly s holkama dělat šerpy každý rok. Ne vážně, když už máme z prváku šerpu, teď i z druháku, tak proč ne?!
Odpoledne jsem jela pro změnu nakupovat. V knihkupectví se mi poštěstilo a já narazila na novou knihu o Pink Floyd! Nevěděla jsem o ní a když jsem si tam přišla pro knihu, kterou jsem měla vyhlídnutou dlouhou dobu, vzala jsem si ji a šla jsem kolem hudebního regálu a vidím ty Floydy tam. Achh, láska na první pohled ♥ Teď je mám doma a už k svátku. Obrazová biografie, co lepšího může existovat?! Ano, jsem s PF vážně magor, třetí kniha o nich je doma.
Mimochodem, víte, jak jsem se zmiňovala o tom Londýně? Tak holky nemůžou, takže já si tam vyrazím už o Vánocích. Co lepšího může být, než Vánoce strávené v Londýně? To budou snad ty nejlepší svátky ♥♥♥ Doufám, že to výjde.

You gotta be crazy, you gotta have a real need

7. september 2011 at 16:40 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím! ♥
Chtěla bych upozornit, že dnes je 24. výročí vydání alba "Momentary Lapse of Reason" od Pink Floyd. A taky je 17. výročí navštívení + koncert PF v Praze. Kéž bych tam mohla být :/
Když tady zmiňuji PF, tak chci říct, že včera jsem viděla absolutně skvělý český (!) film. Jmenuje se Občanský průkaz. Víc o něm o víkendu.
A taky mám doma konečně CD "David Gilmour: Live in concert". Tady se krásně potvrdilo, že David je opravdový umělec. I když mu to občas ujelo, zpíval živě. A bylo to úchvatné. Za mě? 90% Comfortably numb nezklamalo ♥
Co škola? Jak se daří? Píšete testy? U nás jsme psali 3 a bude hůř, tedy na začátku Dubna snad lépe. Zmiňovala jsem se o zájezdu do Londýna? Tak pokud bude Katie a Marťa moct, tak jedem! Ach ano, Londýn! Ubytování v rodinách. Nejlepší ♥ A nejspíš opět neuvím BatterSea Powe Station :/ Grr, jednou jí budu muset vidět.
BatterSea Pover Station.
©we♥it.com

Love on the air

4. september 2011 at 17:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  On theme...
Two words - Love It!!!
V Pátek mě přepadla má obvyklá nálada, depresivní, melancholická. Až mě to štve. Poslední dobou jsem taková divná, hodně blbostí mě dokáže rozbrečet, nejspíš to bude od té doby, co jsem viděla opět Zelenou míli. Nádherný film. Jeden z mých nejoblíbenějších.
Každopádně tato píseň je tak neuvěřitelně krásná, emotivní, pravdivá. Absolutní zamilovanost ♥ Až mě to štve, jak Mr. Gilmour vytvářel samé úžasné písně. Doufám, že se ještě dočkáme nějakého nového CD.
Užívejte zbytek víkendu ;)
Xoxo Lilly
©youtube.com


No one will cause me to lie

2. september 2011 at 13:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Už je to tady - začínám být paranoidní... Víc se k tomu nevyjadřuji.
Poslední dobou se mi zdá, že vidím jenom věci a lidi, které chci. Je to hrozné!
Jak jste si užili druhý den ve škole? Abych byla upřímná, tak u mě nic moc. Jako je fakt, že tříhodinové čtení školního řádu je úmorné, ale i tak. S naším novým třídním to asi dlouho nevydržím. Ale dobrá zpráva je, že k nám přijede 7 studentů z celého světa a my s nimi budeme mít výuku. Doufám, že tam bude nějaký Angličan ♥
Cítím se uvanená a to jsem tam strávila pouhé 4 hodiny, je pravda, že vstávání v 5:40 mi taky nijak neprospívá, ale co nadělám. 10 měsíců je před námi a budu to muset holt vydržet. Já si jdu teď nejspíš lehnout, odpočívat s nějakou úžasnou knihou a písněmi Davida Gilmoura. Absolutely Amazing ♥
Doufám, že se tam na jaře opět podívám a konečně uvidím Battersea! Love London ♥
©we♥it.com

There's no way out of here

1. september 2011 at 15:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  On theme...
Přináším Vám opět článek "na téma.."
Tento song je z dílny světoznámého kytaristy, zpěváka a člena Pink Floyd Davida Gilmoura. Píseň pochází z jeho prvního sólového alba s názvem "David Gilmour" z roku 1978. Chtěla bych podotknout, že toto album je mnou hodně oblíbené.
Musím přiznat, že když jsem jí poprvé slyšela a že je to sakra dávno, byla jsem nadšená. Absolutní okouzlení a myslím si, že když teď začala škola je název píseně příznačný ;)
©youtube.com

Good bye blue sky...

1. september 2011 at 13:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím mí drazí ♥
Jak jste strávili poslední den prázdnin? U mě to bylo tak, že jsem večer strávila nad Red dragon, a šla spát kolem půlnoci. Opravdu se to nevyplácí, když vstáváte v 5:40. Ranní vstávání pro mě bylo noční můrou, opravdu jsem měla co dělat, abych vůbec vstala z postele, ale povedlo se ;) První školní den byl...i docela příjemný. Hodně objetí, smíchu a taky hluku + 3 noví spolužáci. Musím říct, že když jsem viděla nový rozvrh, byla jsem dost překvapená. Je hodně dobrý (cože? Já a spokojená s rozvrhem? To se snad ještě nestalo), tedy až na ten fakt, že tělocvik bude s klukama. Opravdu mě tímto faktem nepotěšili....Co se dá dělat..A hodně mě potěšili zprávou, že nejspíše na jaře se pojede do Londýna! Jak krásné by bylo se tam vrátit...a KONEČNĚ vidět Battersea!!!
Mějte se dobře..
Luxus, luxus, luxus fotka!! ♥♥
©kdesi na google.com
Sooo..Coming back to life :(