August 2011

Just believe...

30. august 2011 at 17:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Photos
Zdravím ♥
Přidávám nějaké nové fotky... To je tak, když končí prázdniny, člověk se šíleně nudí, venku pod mrakem, nic se mu nechce dělat, poslouchá PF a rozhodne se, že si bude hrát...
Pink Floyd & Ozzy ♥♥♥

Half of my heart belongs to...12. díl

30. august 2011 at 17:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Half of my heart belongs to....
12.díl

The painted veil

29. august 2011 at 22:38 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Good evening ♥
Jak si užíváte těch pár posledních dní? Při představě, že ve už ve Čtvrtek budu vstávat v 5:50 mě děsí. Už jenom ta představa, vstávat tak brzo a jet do školy je příšerná :/ A když se ještě dozvíte kdo bude váš nový třídní a bude to ten, kterého absolutně nenávidíte a chcete ho vidět někde daleko od Vás (mírně upraveno, aby to neznělo moc morbidně =)..) Hrůza!!
Každopádně já své poslední dny volna "užívám" tak, že lítám po doktorech. Dneska jsem vyrazila ráno v 9 a dorazila jsem někdy kolem šesté večer. Není život krásný?! U doktora to bylo absolutně strašné! Na testech mi něco našli, tak jsem musela na ultrazvuk. Člověk lítá mezi ordinacemi jak idiot a pak nakonec se dozví, že je zdravý. Což mě těší, že ještě po dalších doktorech by se mi vážně chodit nechtělo...Nejlepší na dnešním dni bylo ten fakt, že jsem mohla strávit hodinu na kosmetice. Já tam málem usla...ale nejlepší relax ♥♥♥
A jak je nejlépe strávený večer? U Mlčení jehňátek samozřejmě ♥ Ty jejich rozhovory...*in love*

Jeden z krásných, úžasných filmů ♥ The painted veil...
Mějte se a užívejte prázdnin ;)

Pulse

17. august 2011 at 22:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Opět tady budou nějaké nesmyslené kecy, takže s tím počítejte.
V poslední době nemám ani tak náladu na poslouchání hudbu, ale raději si pustím záznam z koncertu. A můžete hádat koho, ach ano - skvělých Pink Floydů.
Dnes jsem se již zmiňovala, že si jdeme vyzvednout lístky na koncert The Australian Pink Floyd Show 2012. Lístky jsou doma. Jaká radost, až na to, že letošní koncert mě trochu zklamal. Ani nevím proč, možná proto, že Steve tam tak málo zpíval. A jak je podobný Davidovi. Kažopádně se na koncert nemůžu dočkat, i když je fakt, že je až v Lednu.
Dneska mě přepadla taková moje obvyklá nálada - melancholická. Ach ano, moje stavy jsou čím dál tím "lepší". Ráno se člověk probudí se skvělou náladou a k večeru ho rozbrečí i koncert. Bože, co se to se mnou děje?! Jsou se mnou z kopce. Co se dá dělat.
Dneska večer, dobře, tak kolem 9. hodiny, jsem se rozhodla, že si přečtu jednu ze skvělých povídek o Dr. Lecterovi a Clarice Starlingové. Zmínila jsem se někdy, že z celého filmu "Mlčení jehňátek" se mi nejvíc líbí rozhovory mezi Dr.Lecterem a Clarice? Ne? Tak už to víte. Na těch povídkách se stávám čím dál tím víc závislejší. Některé jsou vážně dokonalé. A co lepšího si k tomu můžete pustit než PF?! Tak to začalo u "Live in Venice". Už zase, já vím. Okamžitě jsme přetáčela DVD k písni "MONEY" a vyústilo to tak, že jsme si pustila "P.U.L.S.E." Další skvělý počin v rockové hudbě. A musela jsem si pustit konec. Comfortably numb. Ten závěr je epický ♥♥ Ukápla mi u toho slza. Nechápu proč. Možná proto, že je nikdy neuvidím live. Možná proto, že jsou absolutně nejlepší. Možná proto, že jejich hudbu absolutně miluju. Možná proto.
Na youtube jsem našla sólo z CN a myslím si, že lepší je si to pustit a nic neříkat.
©youtube.com
P.S. Zmínila jsem se o tom,že výjde reedice alb PF? Ponese název Why Pink Floyd? Jsem zvědavá, jestli bude i u nás.

Live for today, not tomorrow.

17. august 2011 at 12:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3
Zdravím ♥
Jak se vám vede? Prázdniny nám pomalu končí a my se opět můžeme "těšit" na školu. Aspoň, že je hezky.
V poslední době mě blog opět nějak extra nebaví. Ale co už..
V posledních dnech mám hodně zařizování. Ale vstávání v 6:15 mě opravdu nebaví. Včera lítat po doktorech, jít na krev. Člověk by řekl, že 1 ampule jim bude stačit, ale oni chtějí hned 3.. Včera mi po tom úmorném dni pomohla horká vana. Lepší ještě je, když se z vany můžete dívat na ten nejúžasnější záznam koncertu Pink Floyd. A to "Live in Venice". Když jsme už u PF, tak příští rok přijedou opět The Australian PF Show. Letos tady budou dřív, a to 16.1.2012. Nemůžu se dočkat, až dneska vyzvedneme lístky ♥♥♥
Dneska jsem taky měla zařizování. Opět vstávání v 6:15, pak se táhnout přes půlku města do školy. Samé papírování. Aspoň, že tam někdo byl.
Trochu upravená, reps. doplnění verze písně "MONEY" na koncertu v Benátkách ♥ Apsolutně luxusní sóla! ♥♥♥
©youtube.com

Half of my heart belongs to...11. díl

17. august 2011 at 12:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Half of my heart belongs to....
11.díl

Black hole sun

15. august 2011 at 12:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  News
Chtěla bych upozornit na tuto píseň. Je od skupiny Soundgarden a její název je "Black hole sun". Je z roku 1994 a dle mého názoru je velice podařená ;) ♥
©youtube.com

Half of my heart belongs to... 10. díl

14. august 2011 at 13:20 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Half of my heart belongs to....
10.díl

Half of my heart belongs to...9. díl

13. august 2011 at 13:20 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Half of my heart belongs to....
9.díl

Half of my heart belongs to...8 .díl

12. august 2011 at 13:20 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Half of my heart belongs to....
8.díl