July 2011

Avatary - Gossip Girl

31. july 2011 at 15:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Graphics
©empty-spaces.blog.cz

Avatary - Leighton a Ed

31. july 2011 at 14:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Graphics
©empty-spaces.blog.cz

Avatary - Blake Lively

31. july 2011 at 10:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Graphics
Po roce jsem se rozhodla, že něco vytvořím...
Snad se líbí
©empty-spaces.blog.cz

One of my turns..

30. july 2011 at 10:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Po veeelmi dlouhé době jsem zase tady a i s novým layoutem! ;) Menu ovšem ještě není dodělané, takže to bude v nejbližších dnech ;)
Napadlo mě, že než zase začne škola, že se blogu budu více cěnovat, protože letošní rok to bylo KATASTROFÁLNÍ!
Každopádně, polovina prázdnin je už za námi a já jsem za tu dobu absolutně nic nenapsala, tak to napravím aspoň TENTO MĚSÍC!
Takže, prázdniny si opravdu užvívám. Napsala jsem dost dílů povídky za tu dobu, 14ti dnů, které propršely a taky jsem se dívala na ty NEJúžasnější filmy, které tam po nocích hrály! Kupříkladu hráli Anna and the King s Jodie F. - Absolutně bombový film...Potom mi na stanici JOJ udělali obrovskou radost, že dávali The tenth man a Meet Joe Black - Anthony Hopkins a Brad Pitt je smrtící kombinace ♥ Pak mi udělali radost tím, že hráli The fight club - zase super kombinace Edie Norton a B.Pitt...a nakonec se chci zmínit, že hráli Red Dragon...můj absolutně NEJoblíbenější film..ale když jsem viděla, tedy slyšela ten PÍŠERNÝ dabing, co k tomu udělalali, tak jsem si řekla, že to snad není možné! Samozřejmě, že NEJlepší je to v angličtině, ale doma mám jiný dabing a ten je přesný překlad toho originálu, ale v tom, co bylo v televizi, udělali z červenky skřivana, i když v originále je jasně řečená červenka, pak ze Zubouna udělali Rafana..atd...Prostě katastrofa!
A jenom tak mimochodem jsem začala číst Gossip Girl: Miluji tě napořád...no moc tomu nevěřím, že by se C tak změnil, ale co už..A přečetla jsem si znovu celou trilogii o Dr. Lecterovi..absolutně úžasné..Až tedy na konec Hannibala, který mě VŽDYCKY zarazí...
Ještě jsem se chtěla zmínit, že jsem byla na Slovensku- ve Vysokých Tatrách..jedním slovem: KRÁSA! Zavzpomínala jsem si na lyžák atd...
Pár slov na závěr, které řekl jeden nejmenovaný skvělý psychiatr, jehož choutky přerostky řekněme, do exotična:,,People don't always tell you what they are thinking. They just see to it that you don't advance in life."
©we♥it.com