June 2011

The last brick in the wall

30. june 2011 at 13:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Greetings ♥
Dnes skončil pro mnohé školní rok a na ten další se psychicky připravíme až na konci Srpna. Jak víte, tak jsem se dlouho neozvala, ale mám k tomu své důvody. Popravdě ani nevím co s blogem. Nemám na to čas, nebaví mě to, takže pro začátek bych to viděla na pauzu, pak se uvidí, co dál....S povídkou si nedělejte starosti, pokud by někdo chtěl si přečíst další díly - je to jen na domluvě ;)
Mějte se ♥

©we♥it.com

We can't get enough...

9. june 2011 at 20:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Chtěla jsem se zase ozvat a něco "inteligentního" napsat...Je tady opět červen a s ním přichází léto, konec školy...a koncem i vytoužené prázdniny. Opravdu nevím, jak bych popsala mé pocity, když se vyloví toto slovo. Snad radost? Úleva? Nejspíš obojí. Těžká dřina a radost z výsledků. Nemůžu se dočkat, až nám příští týden uzavřou známky. Většinu předmětů mám tedy uzavřených, ale ten zbytek, to bude makačka ještě týden. Ale výsledek je velmi potěšující. A co vy? Jak se těšíte na prázdniny? Chystáte se někam?
Brzy se opět ozvu.


Half of my heart belongs to...5.díl

5. june 2011 at 12:10 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Half of my heart belongs to....
5.díl

Big city! Big city!

5. june 2011 at 8:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Po dlouhé době článek v takovém stylu ;) Poslední dny, týdny, měsíce byly opravdu nahuštěné. Člověk nevěděl kam skočit a to nejhorš teprve přijde za týden. To bude teprve stres. Každopádně Pátek byl nahuštěný nejvíce. Odpoledne jsme šly do divadla na Hamleta a přímo z divadla jsem jela na koncert Scorpions ♥. Takže v autě se člověk převlékl, odhodil elegantní věci z divadla do tašky a natáhl na sebe tričko s Pink Floyd (se Scorpions bohužel nemám, ale je to v plánu) a koženou bundu. Opravdu, ten zážitek z toho koncertu je nezapomenutelný. Sice, když Klaus dal mikrofon k publiku, aby zpívalo, tak se málo chytali. A to jsem i já řvala/ zpívala u "Wind of change". Což je co říct. Po dlouhé době uvolnění, radost...nádherný Pátek. Včera bohužel už méně krásná sobota strávená na chatě, kde se člověk učil témata na zkoušku z angličtiny. Nic příjemného. A jelikož jsem vypila nějak moc kofeinu, tak jsem v noci nespala a raději dělala věci do školy. Aspoň to mám už z krku.
Mějte se a zase někdy ;)