March 2011

I´m confused...

30. march 2011 at 19:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím mí milovaní ♥
Konečné rozhodnutí ohledně povídky zní takto: povídka bude! ;) Dneska jsem měla trochu času, tak jsem si přečetla knihu, která by mohla zpřesnit povídku. Příběh je promyšlený. Každopádně nevím, kdy bych to mohla začít psát, možná o víkendu, možná někdy o velikonočních prázdninách nebo poslední možnost - o maturitním týdnu ;) Každopádně se nesmírně těším, až si udělám menší výlet a v plánu mám si koupit poslední knihu o H. - Hannibal zrození. Doufám, že ji tam budou mít, u nás bohužel není :/ Tak se mějte a brzy čekejte více infa ;)

L.
P.S. dnes je 17.výročí od vydání posledního CD Pink Floyd - The division Bell ♥

Sometimes I think I'm going crazy

28. march 2011 at 17:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím mí milovaní ♥
Tento článek nebude na určitě téma, ale spíše takový informativní. =)
Nejsem si jistá, jestli jsem to tady psala, ale chtěla jsem jít do kina na nový film s panem Hopkinsem. A jelikož je film o exorcismu a v mém okolí vážně nikdo takový maniak, že by na to šel se mnou. Tak jsem se ptala snad každého koho znám. A nakonec se povedlo a našel se jedna oběť, která se mnou půjde.Huráá, konečně uvidím The rite!! ;) Pokud ovšem nenastanou komplikace, což bych vážně nechtěla, ale ještě nevíme kdy tam půjdeme, protože oba jsme šíleně časově omezení. Já mám dlouhou školu každý den a pak šílené kvantum učení. Jinak bych chtěla dodatečně napsat, že nám nedávno začalo jaro a s ním nám zatím vychází počasí. Je to pěkný vidět, že venku není pořád hnusně, i když víte, že já déšť miluju ♥ A taky o mně víte, že jsem šílený maniak ohledně filmů o Hannibalovi Lecterovi a proto jsem se rozhodla, že na jedné stránce si přečtu povídky. No ehm, opravdu bych nečekala, že skoro každá skončí sexem, ale dobrý. Beru to. Taky jsem nečekala jak skončí Hannibal a ejhle...Tohle mě vyprovokovalo a tak jsem se rozhodla, že taky napíšu nějakou povídku, ale ne o H. Nebude tam nikdo známý, prostě povídka, doufám jen, že to někdo bude číst ;) Tak se zatím mějte a brzy čekejte aktualizace
L.


Hannibal rising (2007)

26. march 2011 at 19:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  On theme...

"Vstupte do temné mysli Hannibala Lectera."
Tento Hannibal je jiný než ten "jehňátkovský". Druhá světová válka - V Litvě jednoho kluka připravila válka o oba rodiče a sestru. Děsy, které vytrpěl, potlačuje. Uvězněn v sovětském sirotčinci se vzpírá proti nelítostnému zacházení a bouří se proti krutým pravidlům onoho místa... Z této železné opony se mu však podaří uniknout a vydá se do Paříže, kde žije jediný jeho příbuzný. Strýc sice zemřel, ale zůstala zde vdova, Lady Murasaki , která ho přivítá doma. Příjemné a moudré zacházení Lady Murasaki podnítí v Hannibalovi dlouholeté vášně pro dobré jídlo, hudbu a malování. Nemůže mu však pomoci vypudit ony potlačované vzpomínky, které ho pronásledují jako noční můry. Hannibal zahajuje svoji proslulou lékařskou kariéru a snaží se prozkoumat hlubiny svého vlastního podvědomí. Hannibalovi duchové se ukazují být reálnými lidmi - zvrácenými, predátorskými válečnými kriminálníky, od kterých potřebuje zjistit odpovědi na svoji minulost... a nakonec vykonat pomstu.

Je až překvapující, že právě "Hannibal zrození" je posledním dílem kultovních knih a filmů. Pan Harris si chtěl nejspíš svou kapsu obohatit o nějakou tu korunku. Ale zpět k filmu (knihu posoudit zatím nemohu, ještě jsem ji nečetla, ale chystám se na to ;)...) Film je zajímavý, ale jak pro koho. Pro toho, který nemá ani tušení o nějakém Hannibalovi Lecterovi toto nic říkat nebude, ale pro fanoušky je to možná i poslední dílek do puzzle a tak ukončuje svou sérii. Film ovšem neměl dostatečnou šťávu a chyběl tam charismatický Anthony Hopkins. Zkuste si představit, že by Hannibala nehrál Hopkins, to by bylo strašné. Jeho pohled, charisma, role mu sedne jako ušitá. A když si pustíte tento film a v hlavní roli se objevuje Gaspard Ulliel, není to ono. Pohled zabijáka by ušel, ale nemá tak velké charisma jako Hopkins. Jen pro zajímavost, v tomto filmu se objevilo i několik českých herců, jako například Marek Vašut ;)
Celkové hodnocení: 69%

In the atmosphere

25. march 2011 at 19:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím mí milovaní :)
To nám hezky začalo jaro, venku je stále hezky, což mi, ale určitě také vám zlepšilo během týdne plného dřiny náladu ;) Když se tak tady na to dívám, opět zjišťuji, že to jde do kytek, nemám čas, navíc ten design, no raději se o něm nevyjadřuji, budu muset něco vymyslet. Během zítřka bych chtěla si aspoň trochu napravit reputaci a přidat nějaké články, takže zítra během dopoledne ;)


Pokud neznáte tady toho pána, tak vám ho mohu vřele doporučit. Začala jsem ho nedávno poslouchat a jeho jméno je John Mayer a na uklidnění skvělá hudba ;)

Arnold layne

19. march 2011 at 10:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Po dlouhé době jsem tady, vím, že to zanedbávám, ale není prostě čas. Tak co se vlastně událo v minulých dnech.
Konečně jsem se podívala na "7 epoch rocku" můžu vám to vřele doporučit. Mě osobně tedy nejvíce zaujal 2. a 4.díl...
Po dlouhé době jsem si udělala čas a podívala se opět na Mlčení jehňátek, říkám znovu, jeden z nejlepších filmů. To mi připomíná, že včera jsem byla se spolužačkou v trafice a narazila jsem tam časopis "FilmStage" a byl tam Anthony Hopkins a film "The Rite" ten film bude fakt skvělý, nemůžu se dočkat, až ho uvidím,ale zpět k "Filmstage" když jsem ho tam viděla, tak jsem si to prostě musela koupit a přišla jsem domů, otevřu ho a vidím i článek o legendárních filmu Pink Floyd - The wall. =) A jsme opět u Floydů, moje závislost na hudbě 70´,80´,90´ letech je stále větší, po dlouhých letech jsem oprášila DVD skupiny Queen a tímhle jsem si uvědomila, že jsem je vlastně už nějakých 5 let neposlouchala. Moc ani nevím co sem mám prást, nějaký smysluplný článek to měl původně být, ale jak se zdá, tak je to spíše informativní mini článeček :D
Tak se mějte a užívejte si víkend ;)


I want it all

12. march 2011 at 9:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Omlouvám se, že to tady v poslední době strašně zanedbávám, ale mám úplně jiné starosti ;) Teď jsme měli jarní prázdniny, byla jsem pryč, to bylo samé nakupovanání, procházky, nakupování =) Teď se opět musím soustředit na školu a nemůžu se dočkat dalších prázdnin ;)
Mějte se


Happy Birthday!!!

6. march 2011 at 9:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  News
Zdravím..Nemám moc času na vypisování blbostí, prostě ve zkratce - Dnes 6.3.2011 slaví narozeniny jeden z úžasných kytaristů, skladatelů, zpěváků a člen skupiny Pink Floyd David Gilmour. Slaví své 65.narozeniny a já bych mu tímto chtěla popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a samozřejmě lásky ;)
So Happy Birthday!