January 2011

I wanna watch you BURN!

31. january 2011 at 14:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Dneska to ve škole bylo obzvlášť vtipné. Kačenka, Marťa a já jsme přišly přebarvené. Sice nechápu proč si Marťa své absolutně luxusní vlasy přebarvila, ale každého věc ;) První hodinu jsme měli dějepis...to co bylo vlastně ve škole není nutné, v angličtině jsme dostali písemky a pak jsme dělali UK, což je konečně něco konstuktivního a i to, že jsem procestovala skoro celou UK, ještě mi chybí Wales :( A pak jsem byla v obraze ;) Navíc dneska už do školy přišla i Janička, Kája a všichni ti, co chyběli, takže bylo opět veselo. Já odpočítávám od rána hodiny do koncertu, jak nějaký magor a nemůžu se dočkat. Nicméně zpět ke škole. 6. hodinu nám třídní rozdávala vysvědčení,musím řáct, že ten půl rok utekl šíleně rychle, ještě si pamatuji, když jsem tam nastoupila, ta šílená nervozita, někteří nám odpadli, ale kolektiv máme dobrý ;) Což jsem ráda :) 
Sakra,ještě k tomu vysvědčení...stipendium bohužel nemám, o chlup mi to ušlo :/ Čeština mi to kazí :/ Ale do konce roku to nějak budu muset zvládnou, ty hodiny prosezené nad knihami se osvědčily. 
A asi jsem to tady dlouho nepsala, ale fakt nesnáším lidi z učiliště. Jako holky ještě v klidu, ale ti kluci tam, to ani nejde nazval idioty..To jsou prostě...ehm..jako to jsou takoví vypatlanci, až to bolí, bohužel jsem měla tu smůlu, že jich pár znám...Ale co znich potom bude,že?! Já si udělám výšku a čest a oni? No raději se nevyjadřuji ;) Prostě mě to vytočilo... 
Takhle mi dneska zkazit náladu, ale co, mám puštěný Floydy na plný pecky a nic mě nemůžu naštvat, teď se musím jít učit na zítřek, protože po tom koncertě bych se fakt těžko něco naučila. Tak se mějte a zítra poreferuju, jaký to bylo ;)

The rite

30. january 2011 at 10:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Omlouvám se, že jsem včera nenapsala ten článek, jak jsem slibovala, ale přijela jsem pozdě, takže se mi okolo půlnoci fakt nechtělo psát článek. Asi jsem se o tom nezmínila, ale předevčírem byla premiéra filmu The Rite s Anthonym Hopkinsem. U nás bude bohužel někdy v Březnu - Dubnu. Ale šíleně se na ten film těším, to víte...exorcismus..Navíc tam hraje A.H. další důvod na to jít.
A další věc je ta, že zítra je pro mně nejdůležitější den v roce! Ano, už zítra. Zítra přijedou The Australian Pink Floyd!!! Ani nevíte, jak šíleně se těším...Bude to úžasný, krásný, naprosto úchvatný....
No nic, vy se mějte a užíjte si zbytek víkendu ;)

Short message

29. january 2011 at 11:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  News
Zdravím ♥
Už je tady  zase víkend a tak si aspoň trochu odpočineme ;) Hmm..tak mě napadlo, že jsem dlouho nedělala žádnou grafiku (kromě layoutů), tak že bych se na něco vrhla..Doporučte mi ale někoho ;) Thanks ♥
P.S. Večer čekejte další článek ;) 

Just 3 days..

27. january 2011 at 15:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Dneska jsem měla na 9, takže jsem se aspoň trochu vyspala. Vím, že je to už vážně trapné, ale už jenom 3 dny do koncertu..Ou yeah ♥♥♥  Včera mi byl poslán playlist z koncertů APF v Polsku a hrají většinu mých oblíbených písní...Nemůžu se prostě dočkat!!!Už se těším až na sebe navlíknu tričko s Davidem a budeme tam s tátou trsat na Floydy v uličce :D Okay, ne..jde tam i moje spolužačka, takže takový trapas..to by nešlo :D
Jinak...dneska je 27.1. a dneska má narozeniny bubeník z Pink Floyd..NICK MASON!!!! Congrats! Slaví 66. narozeniny! ;)
nick
ečtěte si i článek o APF →zde

When the dream come true.....

25. january 2011 at 16:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  On theme...
Zdravím ♥
Slíbila jsem vám konstruktivní článek, tak doufám, že takový aspoň trochu bude :)
Rok se s rokem sešel a opět sem přijíždí The Australian Pink Floyd!!! Pokud nevíte o co jde, tak vysvětlím. Je to revival skupiny Pink Floyd, který je neuvěřitelně dobrý, troufla bych si říct, že je to nejlepší revival na světě. Vyprodávájí haly, cestují po celém světe. Navíc se znají s Davidem Gilmourem (známý především jako zpěvák a kytarista PF), což je velké plus.

If you didn't care what happened to me...

24. january 2011 at 19:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Dneska jsem měla v plánu napsat konstruktivní článek, ale jelikož jsem přijela pozdě, tak to nechám na zítra. První den po víkendu a my jsme hned psali z angličtiny..na nové pololetí..Bude za 1, takže v klídku, spíš mě trápí matika, od té doby (od Prosince), co máme nového profesora v tom začínám tápat. Ale nejsem sama, nechápe to skoro nikdo, ale prostě zítra se tomu budu věnovat. Jinak jsem dneska po škole jela opět k zubařce, proseděla si tam půlhodinku..když jsem viděla jak dlouhý nástavec bere na ten vrták, aby mi vyčistila kanálek, tak mi bylo špatně..a to bylo samé"Víc otevřete pusu" no á a pusu vyhozenou z pantů :D Ale jako musím uznat, že je fakt skvělá zubařka. V Březnu tam jdu zase. A tatínek přišel s nápadem, co bych eventuálně mohla dělat. Tentokrát přišel na architekta. Já a architekt? Ha..už se vidím...to chce čas a ono něco přijde..mám ještě 3 roky čas s rozmýšlením, tak snad do té doby....No nic, mějte se a užijte si zbytek dneška ;) Já to vidím tak, že se budu ještě učit španělská slovíčka na zítřek a pak to zalomím u četnických humoresek ;)

Animals

23. january 2011 at 18:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  News
Zdravím ♥
Zítra začíná opět ten stejný kolotoč..ráno vstát, škola, přijít ze školy a učit se, spát. Grrr..jak mě se nechce...
Do koncertu zbývá 8 dní a já se už hodně dlouho nemůžu dočkat. A když jsme už u Floydů..dneska je 34. výročí vydání alba Animals! Chtěla jsem napsat jeden smysluplný článek, ale tím, že jsem byla celý den pryč, tak to nechám na jindy..Mějte se a užíjte si zbytek víkendu ;) 
P.S. checkujte v nejbližší době a-town-called-hypocrisy..budou tam nějaké nové fotky ;) 

Hey you!

22. january 2011 at 17:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Máme tady víkend a s ním i trochu odpočinku. KONEČNĚ!!! Jinak, takové menší info..do koncertu APF zbývá 9 dní..a včera jsem narazila na POP&Rock a je tam článek o PF...tedy..eh..spíš mi to zezačátku připadala jako blbá promotion Rogera Waterse, ale co..neřeším to...a prý, že to má být článek o PF..jo...až na to, že na všech fotkách je Waters...no nic...já se jdu dívat na Live in Gdansk ;) 

Poles apart

21. january 2011 at 15:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Tak, už mám všechny známky uzavřené..za angličtiny za 1! Ou yeah, takže můj životopis o panu Gilmourovi se jí nejspíš líbil...hmm...jinak co víc říct? Jsem unavená, chce se mi spát, ale za chvíli jdu pryč, takže zase nic :/ Jinak do koncertu zbývá 10 dní ♥♥♥ Ani nevíte, jak se těším...A ještě něco..některý mý affs mě štvou, buď sem nechodí, nebo chodí, ale jenom mi odepíšou na můj komentář a vůbec je nezajímá, že tam mám něco napsaný a že já jim to čtu..no nemám moc, co bych napsala, tak se mějte a užíjte si víkend ;) 

Two Suns In The Sunset

20. january 2011 at 15:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Musím se pochlubit, jsem dobrá, jsem dobrá, jsem dobrá!!
Dneska jsem psala 2 testy z fyziky a všechny za 1!!! Ani nevíte jakou mám radost, jsem ještě zvědavá jak dopadne ta angličtina..To až zítra a jestli mi dá 2 na výzo, tak to s ní bude hodně blbé..Já mám dneska konečně volno, takže to vidím, že bude zevling..vy si taky užíjte zbytek dneška ;)