December 2010

I am you and what I see is me

29. december 2010 at 11:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Prázdniny se nám krátí, doufám jen, že budou utíkat pomalu, nechci už mít Pondělí a s ní školu :/
Jinak dneska bylo fajné probuzení, probudím se a co neslyším resp. slyším...první tón High hopes, říkám si pro sebe:,,Že by óčko konečně začlo hrát normální hudbu?" přiletím do obyváků a ono to nehrálo na óčku, ale na Public TV, aspoň jeden pořádnej kanál ♥ HH po ránu ♥ navíc když zahrají mou oblíbenou, jeee ♥ Jinak asi vás to nebude zajímat, ale včera večer jsem se stavila k tetě a prababičce a s tetou jsme pokecaly, vypily svařáček a kecaly. Ona je nejlepší, vždycky ty její historky, člověk by se jenom potom utlouk smíchy. No nic, mě čeká zítra zubař a pak adios. Mějte se ;)
 P.S. dneska napíšu opět další kousek povídky, táhne se to, nevím co tam psát, ale nečekejte tam plno známých postav, ze začátku tam bude jedna slavná osoba a pak tam bude i námi milovaný Ian =) Jenom doufám, že mi to někdo bude číst, jinak se na to můžu..víte co...
♥♥

Can I escape this irresistible grasp?

28. december 2010 at 12:09 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Tak a máme po Vánocích. Zas až příští rok. Omlouvám se, že jsem dlouho nenapsala, ale stejně mi to tady nikdo nečte, takže proč se namáhat,že?! Asi vás to nebude zajímat, ale v neděli jsem byla lyžovat a včera jsem strávila den nakupováním. A s tou novou povídkou..měla jsem ji rozepsanou, heh 2 A4, ty jsem ale nakonec smazala a začala jsem psát znova. No nic, mějte se ;)
pf
Love them  ♥♥♥

¡Feliz Navidad!

25. december 2010 at 7:50 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Včera proběhl u většiny z nás Štědrý den. U nás to bylo asi takhle: s tátou jsme doma povečeřeli, rozbalili pár dárků a jeli jsme k tetě. Tam jsme se sešli v hojném počtu. Než jsme tam se sestřenkou doukládali dárky to byla ale doba. Ale jak jsem předpokládala, skončilo to fiaskem. Moje babička si totiž musí vždycky rýpnout. Tak nejem, že mi pod stromeček dala dárek v tašce s Hannou Montanou, ale byla tam i příšerná mikina a tričko, které mám velké. Já nevím, říkám ji, že mám velikost S,M a oni mi stejně koupí věci jak na slona. Takže ty věci zase nevynosím. A když pak začala mluvit o mé matce, no to byl vrchol, takže všichni nasraní, tedy až kromě Baďouše, ten byl spokojený. Dneska pokračujeme, jedeme k babičce na oběd, takže doufám, že nebude opět fiasko. A co váš Štědrý den? Na závěr jedna španělská koleda ;)
©youtube.com
Právě když jsem dopsala tento článek, šla jsem do kuchyně a co jsem uviděla? Sníh. Venku sněží! Konečně bílé Vánoce ;) 

Merry christmas to everyone!

24. december 2010 at 9:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥ 
Dneska máme 24.12., což předpokládám, že víte ;)
Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale blog není má povinnost. Byla jsem včera s holkama na oběd a pak jsme chystali salát na dnešek. Mňamka. 
Takže Merry Christmas to everyone! 
©weheartit.com
Užijte si dnešek ;)

Help! I need somebody!

22. december 2010 at 7:50 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  News
Zdravím ♥
Dneska poslední den školy a mě čeká divadlo. Upřímně nesnáším balet a my na něj dneska jdeme. Grrr...Měla bych začít vymýšlet co na sebe. Hmm...jinak asi pro vás dobrá zpráva - začala jsem psát novou povídku, vím, že to nikdo číst nebude, ale co už. jinak na a-town-called-hypocrisy.blog.cz jsou nové fotky ;)
kurt

Strangers passing in the street by chance two separate glances meet...

20. december 2010 at 17:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Tak úspěšně jsem přežila předposlední den ve škole. 7 hodin bylo zdrcujících, hlavně písemka z matiky, které se konala 6.hodinu. A dělali jsme IQ test, tak jsem dopadla dobře (což jsem ráda ;)..)
Zítra už jenom 6 hodin a bye bye školo. Ve středu divadlo, zase balet. Mě balety nebaví, zlatá činohra! Jinak ani moc celkem nevím co psát, na zítek mám donést od angličtiny esej na téma: můj oblíbený sportovec, takže je vám jasné, že jsem psala o Jeffovi H. ;)
Ale s něčím se vám svěřím. Mám stále divný pocit, ze školy. Z děcek tam. Prostě oni neznají Johna Lennona až na pár vyjímek! Jako je tohle možné ho neznat? A pak se mě spolužačka ptala co to poslouchám za sračky (no nevím odkdy se Pink Floyd - rockoví velikáni označují za "sračky" ale budiž) a tak jsem jí odpověděla, že PF. A ona:,,A to jako posloucháš 70. letý dědky?" To už ve mě vařila krev...tak jí odpovídám:,,Víš, někdy je mnohem lepší poslouchat starší umělce, kteří hudbou žili, uměli to, jsou skvělí a hlavně udělali revoluci v hudbě, zajímalo by mě, jestli The Beatles taky považuješ za sračky. Oni aspoň něco dokázali, taky umí mluvit do rytmu, ale proč ty to dělali jako ti tví "umělci", když můžou zpívat, hrát úžasné sóla na kytary a hlavně dělat co je baví? A ne jenom kvůli slávě?"...tak trochu nechápala, ale na PF mi nikdo šahat nebude...tohle mě nasralo...vážně. No nic, mějte se a užijte si zbytek dne ;)
Ozz

Fuck all that we've got to get on with these

19. december 2010 at 9:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Dneska ani nevím co bych sem napsala. Spíš takové nutkání, aby na blogu něco bylo. Dneska ani nevím co bych dělala. Nejspíš zevling, asi opět skončím u toho, že budu sledovat rozhovoty s Pink Floyd, ze 70. let a budu se rozplývat na tím, jak je britská angličtina krásná, nebo jak David dobře mluví francouzsky. Fakt konstruktivní článek to je dneska. Mějte se  a užijte si zbytek víkendu, od zítřka je tady opět to peklo nazývané škola. 
David

Smoke on the water

18. december 2010 at 15:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Us and them

Určitě všichni znáte song "Smoke on the water" od Deep purple. Sešli se ti nejlepší a udělali tohle.
K vidění tam je David Gilmour (kytara), Brian May (kytara), Roger Taylor (bicí), Brian Adams, Ian Guillan, Bruce Dickinson, Paul Rodgers, Richie Blackmore, Keith Emerson, Chris Squire,Alex Lifeson
©youtube.com

Wearing the inside out

18. december 2010 at 8:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Už zbývá jenom necelý týden do Vánoc. Doufám jenom, že sníh vydrží. Dneska nám opět sněží ♥ Uvažuji co sem napsat a napadá mě, těšíte se na Vánoce proto, že dostanete dárky, jezení cukroví, sledování pohádek, nebo kvůli tomu, že budete mít konečně! volno a vyspíte se?
Já bych řekla, že u mě platí to druhé. Merry Christmas to everyone! ;)
Jinak jsem včera dočetla knihu o Pink Floyd (byl konečně čas) kniha se mi hodně líbila, dobře napsaná panem Masonem (bubeník PF) něco mě tedy hodně pobavilo, pár příkladů:
Protože nikdo z nás neumí měsíční nebo kachní chůzi, podpalovat si vlasy nebo hrát na kytaru zuby, nepotřebují diváci monitor, na kterém by mohli neustále sledovat, co se děje na jevišti. Lidé se mě někdy ptají, proč místo sebe nenecháme vystupovat počítače. Já obvykle odpovídám:,, To nemůžeme, moc se hýbou.."
Jedním z prvních úkolů pro bedňáky bylo zabalení Davidova veslovacího trenažéru pro transport. David si zřejmě myslel, že spor s Rogerem bude řešit spíš v ringu než u soudu, a trénoval každý den na úžasném stroji, který elektronicky měřil jeho pokrok a mohl porovnat jeho veslování s jakýmkoli myslitelným soupeřem.....
(upřímně, chtěla bych vidět jak se Roger s Davidem perou :D..)
...Její přítomnost jsem také oceňoval proto, že vydat se na turné bez partnera je pro vztah velmi riskantní - jednou jsem spočítal, že 90% účastníků tohoto turné na něj doplatilo rozpadem manželství nebo vztahu. Zdálo se, že si člověk může vybrat: buď s sebou vezme manželku, nebo rozvodového právníka....
a ještě jedna, týká se Prahy
...Na začátku září jsme dorazili do Prahy, kde jsme hráli také poprvé. Večer před koncertem na Strahovském stadionu jsme poveřečeli s Václavem Havlem, spisovatelem, bývalým vězněm svědomí a teď prezidentem ČR. Nebyla to žádná hostina, v jakých si tolik libuje bulvár, ale neformální studená večeře v restauraci u řeky. Mnoho z nás si cestou přečetlo některou z jeho knih, abychom mohli ukázat, že o jeho díle něco víme, a přemýšleli jsme, jestli Václav strávil noc poslechem naší sbírky cédéček. Někteří jeho ministři vypadali, jako by byli v minulém životě rockovými kritiky....
( Upřímně, dokážete si představit, že by se Pražský hrad otřísal v základech díky tomu, že pan Havel poslouchal Floydy? Představa zajímavá...)
Přeji krásný den ;)
Lilly
©Nick Mason: inside out
©empty-spaces.blog.cz
©photo by Lilly Manson Rose

The backwards messages

17. december 2010 at 13:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  On theme...
Zdravím ♥
Opět přináším jeden "chytře" napsaný článek.
Určitě jste někdy už slyšeli, že v písních je tzv. skrytý text, nebo jak to nazvat.
Nedávno jsem šla na fan stránku o Pink Floyd a zarazila jsem se..."Víte, že píseň Empty Spaces obsahuje v levém kanálu tajný vzkaz, který lze poslouchat pouze, když je skladba puštěná pozpátku?"
Šla jsem na youtube, kde jsem hledala co se říká v té "backwards message" Hledala jsem, až jsem to našla. Vždycky, když jsem tenhle song, po kterém je pojmenovaný i tento blog, poslouchala, říkala jsem si, proč je tam to mumlání. Máme jasno!
Je tam řečeno toto:

"Congratulations, You have just discovered the secret message
Please send your answer to 'Old Pink', care of the funny farm, Chalfont, UK"
"Roger, Caroline's on the phone"