November 2010

Oh what do you want to hear?

30. november 2010 at 17:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Tak...úterý za námi a čeká nás mučení ve škole. Už ať je Pátek ;)
Dneska jsem mrzla na zastávce a když mi sluchátka už po desáté vypadly z ucha, tak jsem se nasrala a MP3 hodila do tašky, jako zítra beru starý, sice tam nevynikou bicí a kytara, ale co už...a dneska jsme psali ze španělštiny, těch 100slovíček byl totální záhul a ty ke konci jsem se ani pořádně neučila a co myslíte? Dala tam ty na konci, takže mám jenom půlku :/ A cesty jsou fajně namrzlé, málem jsem 3x hodila držku, kdyby ty chodníky posolili, ale oni ne, ať si lidi klidně padaj, omg, jako tak mě nasrali....No nic, mějte se ;)
¨1

When your trees start to sway and the wind makes them move

29. november 2010 at 19:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  News
Miláčci ♥ ještě jednou zdravím...
Slovíčka jsem se nějakým zázračným způsobem naučilo, ale jsem zvědavá, jestli si je za hodinu budu pamatovat ;) A taky jsem se před chvílí vrátila z obchodu, všichni panikařili, že nemají dárky na Vánoce, já se smála, já je mám všechny a už i zabalený ;) A jsem za to ráda, nemusím na poslední chvíli něco shánět :) A jsem to asi nepsala, ale opět s emi zdál šílený sen, že mi museli udělat tracheotomii, no nepříjemné...brr...nikomu bych to nepřála, si pamatuju, že jak jsem byla malá, tak jsem šla k na krční, ušní, nevím už co to bylo, ale vím, že ten doktor měl horní tracheotomii a jako nechtěla bych to mít, ale když vám to zachrání život, tak proč ne, že jo :)
Mějte se a užijte si večer
©weheartit.com

Deliver me into my fate

29. november 2010 at 15:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím ♥
Dneska jsme s úspěchem přežili pondělní den ve škole, po krátkém víkendu. A nás hned čekali 3písemky, navíc nečekané. Tak to jsem zvědavá. Ale největší sranda byla ráno. Jdu na bus, jede přesně a pak hned nabereme 15 minut zpoždění, navíc byl absolutně narvaný a že já to musím mít do školy 20 km. A tak jsem místo 7:30 byla na cílové zastávce až 7:50..pěkný no... Ale tak co už, 7hodin jsem tam přežila, zítra dalších 7. Bože, tak dlouho tam být, unavuje mně to. No nic, já se jdu učit španělštinu, musím se na zítřek naučit 100slovíček,tak se mějte ;)
©weheartit.com

Oh Starlight, don’t you cry we're gonna make it right before tomorrow

28. november 2010 at 9:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím miláčci ♥
Dneska u nás svítí slunko, což se mi nelíbí, je sice zima, ale mohlo by zase sněžit ♥ Včera večer jsem šla po ulici a začalo sněžit. Já z toho měla takovou radost..a byla jsem v obchodě a jediný co jsem si koupila byl Earl Grey. Těším se, až budou Vánoce, já budu sedět u stolu, v bytě bude vonět cukroví a blikat světlýlka na stomku a budu se dívat z okna na zasněžené ulice, jíst vánočku a pít Eart Grey s mlékem. Ta představa se mi šíleně líbí...
A večer jsme se jeli ještě projet po centru jak je nasvícené. Tak u radnice..to je naprostá paráda. Sice anděly tam dávat nemuseli, ale k Vánocům to patří. Pak krajský úřad je krásně nasvícený, líbí se mi, když každá ulice má jinou výzdobu a ještě kdyby k tomu sněžilo, to by byla krása ♥
Pak jsem dorazila domů, několik zmeškaných hovorů, zrovna od něj, tak nejdřív mi řekne, že jsem bezcitná mrcha a pak mi volat?! Nechápu. A dneska opět takové šílené sny, že se k nám do baráku nastěhoval metalista...awww ♥ Tak se mějte a užijte si neděli
©weheartit.com

Alice Cooper feat. Slash - Vengeance is mine

28. november 2010 at 9:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Us and them
Povedený song ;) ♥
©Alice Cooper & Slash

Tell me I should stick around for you

27. november 2010 at 8:29 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Miláčci ♥
Dneska u nás sněží!!! Tak před chvílí jsem vstala a koukám z okna a už dlouho jsem neměla takhle upřímný úsměv jako dnes. Tohle mi po tomhle týdnu udělalo nějvětší radost. Doufám jen, že to vydrží. Chumelí tedy pořádně. A nejkrásnější bylo, když jsem včera jela autem a projížděla jsem ulicí osvětlenou vánočními ozdobami. Tohle mi chybělo,miluju zimu, miluju období Vánoc, všechno je tak...blikavé...zářivé...krásné.
©weheartit.com

Stone Sour - Anna

26. november 2010 at 15:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Us and them
Tohle jsem tady musela dát. Je to bonus track z posledního CD Stone sour- audio secrecy ;) Enjoy it ;)
©stone sour
mějte se, užijte si víkend..já mizím ;)

Hold your breath and say goodbye...

26. november 2010 at 14:59 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
Zdravím miláčci ♥
Dneska je zvláštní den...Už od rána...Vstala jsem, vyšla do školy, venku těsně nad nulou, poslouchala jsem Stone Sour a dojela jsem 20km do školy. Tam jsem potkala Neminku a zjistily jsme, že jsme jely spolu busem, i když jsme jedna druhou neviděly. První hodinu jsme měli psychologii, hodiny pana profesora mě nejvíc bavily a představa, že v úterý odchází ze školy je strašná. Od středy budeme mít nový rozvrh...a je totálně na nic, dali nám ho na net :/ Ale k tématu...po psychologii jsme měli biologii..hodiny, které mě nejméně baví. Je to nudné, náročné a mě to absolutně nezajímá...pak byla angličtina..angličtinu miluji...jsou to asi jedny z nejlepších hodin, teda až po psychologii ;) Poté následovala chemie, mě to nebaví, jelikož my jsme tohle dělali už loni, takže jsem myslela, že tam usnu a pak španělština...dostali jsme písemky..za 2 :-) Tohle mi udělalo radost..a když konečně zazvonilo, šly jsme s Nemi a Kerol na bus...s Nemi jsme řešily ruštinu a jak náš španělština nebaví...to víte, rusofilky ;) i když já jsem i anglofil :) a přijela jsem na zastávku a koukám...kdo tam nebyl...on...proč sakra? chtěl s promluvit, stejně jsme to nevyřešili...ne, stejně nepřizná, že je to idiot, který ze sebe nechá tahat prachy...jako tohle mě tak štve, že se někdo nechá takhle slepš využívat..to..prostě není normální :/ No já se jdu učit španělštinu...grr..a večer ven...yahoo!
©weheartit.com

I'm waiting in the dark for miracles, but miracles don't happen here

25. november 2010 at 19:49 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  It's only a lifetime
:( Bože, opět mě přepadává deprese.. Ve škole jsem se trochu rozptýlila z nedávné hádky..Mě to tak štve, připadám si jak idiot..Proč sakra nemůžu vrátit čas zpět? Proč to nejde? Když se podívám za svými činy, tak co vidím? Zdradu. Bolest. Utrpení. Připadám si jako bezcitná mrcha... kterou se pomalu, ale jistě stávám. Žárlím jak idiot. Někdy mi i připadá, že snad lidi komanduju. Jo jasně, ti co mě znáte jenom z blogu, tak si myslíte, že to je a tak..Jenže...když je dobrá nálada, tak se chovám absolutně jinak, než když jsem naštvaná....Nejraději bych něco rozkopala. Co bude vhodná oběť?! Židle? Knížky..Fuck, nechám to asi tak, nejspíš se z toho vyřvu, to bude nejlepší.
Doufám jen, že mě tohle přejde, omluvím se mu a že všechno bude OK....
©weheartit.com
"I still have dreams that we're together
And I can still taste your skin
Reminders all around surrounded by your light -
I don't want to die again
I don't deserve to be discovered -
I don't deserve to know you care
I only want my promised other... not someone who isn't there"

My Heart, Your Hands

25. november 2010 at 17:39 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  Us and them

Málem jsem na tohle video zapomněla. Málem jsem na Dommin zapomněla. Místo toho abych si je pustila, jsem je slepě přehlížela jak v počítači,tak v MP3 :( Tohle video jsem viděla naposled před půl rokem...Ale dneska...volal mi on...a já mám u něj tohle zvonění, ani nevím z jakého důvodu. Ale málem jsem zapomněla na tenhle band, na tenhle song, na Krisův hlas....Určitě si to poslechněte ;)
A jestli se vám to zalíbí, pak doporučuji song.."Making the most" Ten je absolutně nejlepší ;)
©Dommin 2010