I´m not what you think I am...3.díl

8. september 2010 at 16:19 | Posted by » Lilly Manson Rose <3 |  I´m not what you think I am
©empty-spaces.blog.cz

3.díl
… Ian zbledne.
,,Co komu nemáš říkat?"
,,Tobě..jedná se o narozeninový dárek,víš?" Sean vypadá nadšeně.
,,Dárek? Vždyť narozeniny mám až za půl roku! Co blbneš?"
,,Jenom to chci mít už nachystané,víš?"
,,Ty jsi zlato" Sean ho políbí:,,Jak jsem si mohl myslet,že jsi sobecký a že mi lžeš! Ty jsi úžasný! Nejúžasnější kluk pod Sluncem! Miluju tě Iane!"
,,Já tebe taky Seany" usmějí se na sebe.
,,Koncert skončil,je tam dost lidí a mě se chce spát,nepůjdeme domů?"
,,Jestli chceš" Jedou domů,přijdou do bytu. Ian ještě jde něco řešit na laptopu. Sean mezitím zalehne. Za půl hodinky za ním přijde Ian. Přitulí se k sobě.
,,Vážně jsi řešil dárek? Zněl jsi nějak naštvaně"
,,Opravdu. Mě věřit můžeš" usměje se na něj Ian. Sean ho políbí a přitulí se k němu. Oba pak usnou. Ráno oba probudí díky mobilu,který vyzvání. Sean se podívá na display a tam stojí"ASHLEY"
,,Proč mi Ash volá v devět ráno?"
,,Volá ti Ashley?" Ian se začne vztekat.
,,Neber jí to" dodá a Sean se na něj otočí.
,,Proč?"
,,Je ráno,přispíme si ještě"
,,Máš pravdu,pak jí zavolám." Oba si ještě lehnou.Ian čeká,až Seany usne a pak jde na balkón volat Ashley…Zvedne mu to:,,Proč jsi volala Seanovi?!...Jo tak pravdu,chceš aby náš vztah se Seanem a taky náš vztah šel do kytek? …Ne? Tak pomlč Ashley. Nechtěj mě vytočit…Jo tak tobě záleží na pravdě…jasně…to víš,že jo..prostě mu to neřekneš…nebudeš Seanovi volat…jasný?..Jo tak moje chyba..já nevím kdo říkal,že půjdeme na víno…jo,tak nevinné pozvání.Ashley nechej toho.Prostě mu nebudeš volat…No a co,že je Sean svobodný člověk,já chci to nejlepší…Pravda není vždy to nejlepší řešení..věř mi Ash,všechno půjde dobře,dokud Seanovi neřekneš co se stalo…jasný? To jsem rád,že si rozumíme" zaklapne mobil a jde dovnitř z balkónu. Udělá si čaj,dá si do něj tři cukry a zapne si laptop a něco řeší. Pak mu volá Jamie,je podle všeho nějaká schůzka ohledně nějakého koncertu. Ian bude muset vyrazit. Jde do ložnice pro věci a podívá se na Seana,který spí. Vypadá tak…nevinně. Pohladí ho po vlasech a pak ho políbí na čelo. Vezme si věci,převlékne se a vyrazí na cestu. Dorazí do kanceláře jejich managera.
,,Ahoj kluci,co se děje?"
,,Iana,zdar chlape,no potřebujeme probrat Londýnský koncert. Je totálně vyprodáno,tak jsme s Leem uvažovali,že bychom v Londýně udělali dva termíny" Ian se posadí.
,,Dva termíny? No proč ne, prachy z toho budou.Já bych do toho šel,Miku,Lee,máte skvělý nápady" začnou to řešit. Nakonec zůstanou ve studiu do šesti večer. Ian se pak vrací domů za Seanem,který mu volal. Dojede domů a zrovna potká Ashley,která to má namířeno k nim domů.
,,Ashley! Ash,počkej!" doběhne jí.
,,Můžu se zeptat,kam jdeš?"
,,Eh Iane,co po mě pořád chceš! Já Seanovi nemůžu lhát! Já ho znám odmala a vždycky jsme si říkali všechno,tak toho nechej,já mu to musím říct. Nemůžu si pomoct"
,,Nemůžeš mu to říct! Sakra Ashley,opovaž se nám zkazit ten vztah. Sean by se s tebou stejně přestal bavit,tak toho nech. Nechceš si s ním zničit přátelství,ne? A se mnou ostatně taky ne,kotě,tak o co ti jde"
,,Iane…ty to nechápeš,víš jak je to těžký? Sakra a nechovej se ke mně tak.." hledá správné slovo.
,,Tak co? A jak se ke mně chováš ty,tak chladně,co?! To už je v pořádku a navíc mi můžeš poděkovat"
,,Za co? Že jsi mě využil? Aha,no to fakt díky. Já mu to prostě musím říct" chce jít za Seanem nahoru,Ian ji chytí a opře jí o stěnu a chytí za paže.
,,Au,co to sakra děláš,to bolí Iane!" on se na ní výhružně podívá.
,,Prostě mu to neřekneš,jasný? A nedělej cavyky"
,,Můžeš mě pustit? To fakt bolí…Iane"
,,Slib mi,že mu to neřekneš"
,,Slib mi to!" zakřičí na ní.
,,Jo,pořád..ty seš fakt magor..Pusť mě už!" On ji políbí a dodá:,,Neřekneš mu to a jestli jo,tak přísahám,že ti udělám ze života peklo" odchází,Ash za ním křičí:,,Seš fakt pošahanej Iane,co si myslíš,že tím dokážeš? Lhát příteli,to ses fakt vyznamenal. Ve
vztahu jde o vzájemnou důvěru a ne,že mu budeš v jednom kuse lhát..Seš děvka Iane" Odchází. Celou cestu na Iana nadává. Právě si o něm myslí jenom to nejhorší.
Ian dojde domů,kde čeká Sean....
 


Comments

1 @nnie :** | Web | 8. september 2010 at 16:24 | React

Krásný lay

2 ~TheKikush~ | Web | 8. september 2010 at 16:28 | React

Nádhrnej blog + nádhernej lay ;) :) promiň že tu jsem až teď ale nějak jsem neměla náladu na blog tk jsem tam vůbec nechodila :( ale snad dneska něco přidam :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.