I´m not what you think I am...2.díl

7. september 2010 at 19:31 |  I´m not what you think I am
©empty-spaces.blog.cz

2.díl
…Ian chvíli váhá, nakonec se rozhodne:,,Moc rád" usměje se. Dojdou do jejího bytu a Ian žasne:,,Wow..máš to tady krásné"
,,Děkuju,taky to byla práce..Posaď se" Dojdou do obýváku, sednou si a Ash začne nalévat víno.
,,Doufám, že si dáš,je blbé,když člověk pije sám"
,,Neříkala jsi, že nepiješ?"
,,Ale to je jenom víno, to nikomu neublíží..navíc jsem plnoletá, tak co" začne nalévat…Baví se, Ashley pak odejde do kuchyně a Ian si všimne fotek. Zvláště jedna ho zaujme. Je tam s Alexem. Ten má u sebe kytaru, Ash má taky kytaru.
Ona se vrátí do pokoje.
,,Nevěděl jsem, že hraješ na kytaru"
,,Už dlouho ne. Není čas, kdysi ano, teď vůbec." Usměje se na něj, on se na ní zvláštně podívá, takhle se na ní ještě nikdy nepodíval. Ashley se napije vína a konverzace pokračuje, dlouho si povídají. Pak chce Ashley dolít sklenky s vínem, Ian taky, jejich ruce se setkají. Ashley ucukne. Ian se na ní podívá. Pohladí jí po vlasech a pošeptá jí:,,Ashley, nebraň se tomu, vtáhne tě to sebou" Začne se k ní přibližovat. Líbají se. Nakonec skončí v posteli… Ráno se Ashley vzbudí.
,,Sakra..ne! To ne, já a on?! Ne…do háje" Je to první co si pomyslí. Ian se taky vzbudí.
,,Dobré ráno" usměje se na ní a začne se oblékat.
,,Dobré" Ashley nevěří svým očím, jak tohle mohla udělat?! Vždyť on je zadaný! Oblékne se, jde do koupelny, vyčistí si zuby, učeše se a jde za ním do kuchyně.
,,Ty..já…my…jsme…včera…spolu…" koktá
,,Co jsme včera spolu? Jestli myslíš spali, tak máš pravdu" usměje se na ní. Jí je ze sebe špatně.
,,Iane..je mi trapné to říkat,ale nejspíš by jsi měl jít" Z jeho úsměvu se stane nechápavý pohled.
,,Jít? Po včerejšku? Děláš si srandu?!"
,,Ne, prosím" prosebně se na něj podívá. On tedy jde a práskne za sebou dveřmi. Ona je sama sebou znechucená, jak tohle mohla udělat? Co si od toho sliboval? Věděla, že Ian je děvkař, ale tohle? V životě ji nenapadlo, že to takhle dopadne. On je kamarád, ne tohle, se nemělo stát. Co jeho vztah? Ví, že mají pauzu,ale ot neznamená,že Ian musí hned podvádět. Ona podlehla jeho kouzlu,on to s holkama prostě umí a když to jde,chce toho využít.
Ian sedí v autě a jede do svého bytu a přehrává se co mu Ashley dneska řekla. Nechápal to. Proč se k němu takhle ráno chovala? Tak..chladně. Včera byla úplně jiná. Dojel ke svému bytu, otevřel dveře a tam čekal jeho přítel Sean. Radostně se na něj podívá.
,,Iane! Čekal jsem,že od Ash přijedeš večer,kde jsi byl?" silně ho obejme. Ian přemýšlí, jestli má lhát a tak jejich vztah udržet,nebo říct pravdu a všechno tohle ukončit.
,,No eh…já se trochu zdržel…Ale chtěl jsem přijet Seany,bohužel,jsme si dali víno, takže jsem nemohl řídit,to chápeš,ne?" usměje se na něj.
,,Ach ano…nezajdeme dnes někam? Zašel bych se bavit..Vezmeme i Ashley?" Ian se prudce otočí:,,Ashley? Proč jí? Proč jí chceš tahat s náma?"
,,Tak promiň, nemusíš na mně hned řvát. Já se jenom ptal, je to moje kámoška,ostatně tvoje taky" Kdyby Sean věděl…
,,Ne, nebudeme jí brát sebou,užijeme si večer spolu" usměje se Ian a políbí Seana.
,,A jaký byl včerejší večer?" Ian si vybaví včerejší noc, pak se vzpamatuje:,,Ušlo to,víš,že jsem chtěl být s tebou"
,,Ty jsi milej" Sean ho pohladí po vlasech a ještě jednou ho políbí. Ian zaleze do koupelny. Napíše Ashley zprávu. Chvíli čeká na odpověď, ale nic,tak se vrátí k Seanovi.
,,A kam by jsi chtěl zajít?"
,,No uvažoval jsem, že do nějakého klubu. Na internetu jsem četl, že dneska jsou tady All time low,nezajdeme?" Ian se usměje:,,Jo, to je dobrý nápad,na ně bych zašel rád" Chvíli si podívají a Ian se pak zamyslí. Přemýšlí nad včerejškem, co se všechno stalo. Ona, byla tak…Nemohl si pomoct,ale Sean se to nesmí dozvědět,ale co když mu to Ashley řekne? To bude konec, bude jí muset zavolat.
,,Halo! Iane! Slyšíš mě?" mluví na něj Sean, on se vzpamatuje.
,,Promiň, co jsi říkal?"
,,Ptal jsem se tě, v kolik vyrazíme."
,,Ach tak, no tak v sedm stačí,ne?"
,,Jo, to stačí." Chvíli něco řeší …
Nastal večer a kluci vyrazili na koncert. All time low byli úžasní. Sean si koncert pořádně užil,ale Ian ne,pořád přemýšlel. Po koncertě vyšel před klub a volal jí.Chvíli to zvoní,nakonec mu to zvedne
,,Ashley..musím s tebou mluvit..je možný,že se mnou nechceš mluvit,ale vyslechni mě,nemusíš nic říkat,stačí poslouchat. Sean se nesmí nic dozvědět,jasné?! Zlomilo by mu to srdce,on si tohle nezaslouží..Já vím,že ty si to taky nezasloužíš…ne,nejsi děvka…Prosím tě,slib mi,že mu to nikdy neřekneš..prosím….Já taky budu muset žít se lží,ale co mám dělat? Prosím….Ashley,nedělej fóry,prostě mu to neřekneš,jasný?...díky..čau" Ian ukončí hovor a otočí se. Za ním stojí Sean…
 


Comments

1 Row | Web | 7. september 2010 at 20:19 | React

Eh, jaktože ses tak rozhodla? Byl to dobrý blog :) ale to bude nepochybně aj tento :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.